Україна і світ

Супрун відреагувала на перебування тітушки Крисіна у дитячому відділенні

Супрун відреагувала на перебування тітушки Крисіна у дитячому відділенні

Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що перебування ватажка тітушок Юрія Крисіна у дитячому відділенні Інституту серця в Києві, є неприпустимим.

Про це вона зазначила на своїй сторінці у Facebook.

“Те, що у дитячому відділенні вроджених вад серця в Інституті серця серед дітей, які там лікуються, перебуває дорослий, неодноразово судимий і обвинувачуваний за організацію вбивства чоловік Юрій Крисін – неприйнятно”, – написала Супрун.

Вона звернулася до директора Інституту серця Бориса Тодурова з метою пояснення ситуації.

На сайті МОЗ вказали, що нині перевіряють інформацію щодо обставин перебування Крисіна в Інституті серця.

Якщо інформація підтвердиться, лікарі Інституту серця повинні встановити, чи стан пацієнта дійсно потребував госпіталізації, чи, навпаки, стан його здоров’я дозволяє брати участь у судових засіданнях. Адже за інформацією, поширеною в ЗМІ, ця особа шляхом перебування в закладі охорони здоров’я уникає участі в судових засідань в рамках численних судових процесів, де він є обвинуваченим,
– йдеться в повідомленні відомства.

У МОЗ додали, що “кожна людина, яка дійсно потребує медичної допомоги, повинна отримувати її у повному обсязі”. Проте вони вважають неприпустимим “використовувати перебування в закладах охорони здоров’я, особливо у дитячих відділеннях, як спосіб уникнути правосуддя”.

До слова, у кінці грудня суддя Олег Лінник ухвалив знущально легкий вирок щодо Юрія Крисіна – організатора “тітушок”, причетного до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія під час Майдану. Суддя присудив Крисіну до 4 років умовно. Тобто нуль років за ґратами.

Хто такий Юрій Крисін? Організатор тітушок під час Революції Гідності у Києві, які вбили журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія. У кримінальних колах його знають під кличками “Шкаф”, “Шрек” або “Криса”. Прославився рейдерством та рекетом.

Джерело Телеканал новини «24»
27.02.2018