Новини Чернігова

Сукня з шин і фаєри: в річницю Революції Гідності активісти влаштували перфоманс

Сукня з шин і фаєри: в річницю Революції Гідності активісти влаштували перфоманс

«Герої не вмирають» — про це вкотре нагадали чернігівські учасники Євромайдану та Революції Гідності. 21 листопада активісти зібрались на вже традиційне Віче в сквері Попудренка біля стели Героям Небесної Сотні. Ділились спогадами та підбивали підсумки Майдану.

«Майдан досяг головного – декомунізації, дерусифікації, майдан генерував величезний волонтерський і добровольчий рух. Змінюється політична складова зараз податкові органи, міліція не тиснуть на політичних опонентів… і багато іншого. Безвіз – теж досяг Майдан», — активіст Станіслав Тавлуй.

Учасники Віче також поділилися своїм баченням майбутнього країни.

«Шкода, що воно трішки не так пішло, але сам Майдан – це велич. Велика віха в історії нашого народу. Сподівання на те, що Україна стане міцно на ноги, що її не будуть клювати, як зараз, що на нас зважатимуть і що народ буде задоволений не тільки матеріально. А що він є народ великої країни», — активістка Майдану Наталія Клочко.

Під час заходу активісти влаштували своєрідний перфоманс із символічною атрибутикою.

«Це шини, костюм пошитий спеціально до цього заходу. Ми хочемо привернути увагу і ми розуміємо, що з плином часу народ звикає, важко долучати молодь до таких заходів, такими перфомансами ми хочемо привернути увагу до цієї дати, щоб вони пам’ятали і відзначали цей день». — учасниця Революції Гідності Юлія Ніколаєнко.

У рамках заходу, біля стели Героям Небесної Сотні провели молебен. А також, вшановуючи пам’ять загиблих на Майдані, присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили лампадки.

21.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook