Новини Чернігова

Суд зобов’язав телеканал «Дитинець» спростувати недостовірну інформацію про народного депутата

Сьогодні, 8 листопада, в чернігівському Апеляційному суді пройшло засідання у справі щодо недостовірності інформації, яку на одній із нарад виголосив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, а телеканал «Дитинець» випустив в ефір.

Мер тоді висловився, що помічник народного депутата Валерія Давиденка тримає незаконні лазні на березі Десни. Хоча такого помічника не існує в природі. Суд першої інстанції позов нардепа не задовольнив, назвавши вислів мера оціночним судженням, що не підлягає спростуванню. Та й загалом вирішив, що інформація не стосується позивача і не завдає шкоди його репутації.

Апеляційний суд вирішив інакше. Рішення Деснянського суду скасували, позовну заяву задовольнили частково. Інформацію, виголошену мером Атрошенком на нараді та поширену телеканалом «Дитинець» визнали недостовірною і такою, що завдає шкоди честі та діловій репутації.

Тому телеканал «Дитинець» зобов’язали видалити сюжет із Мережі інтернет та офіційно спростувати інформацію. Усі судові збори лягли на плечі відповідачів. Суд не задовольнив єдину вимогу позивача – моральну компенсацію в розмірі 1 гривні Валерій Давиденко не отримає.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
08.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook