Україна і світ

Суд закрив справу щодо нападу зятя Чеботаря на журналістів

Суд закрив справу щодо нападу зятя Чеботаря на журналістів

7 лютого Києво-Святошинський районний суд закрив справу щодо нападу на знімальну групу програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Про це повідомляє bihus.info.

Причиною для закриття стало виявлення під час судового розгляду нескасованої постанови про закриття кримінального провадження (Ч.10 ст 284 КПК України) за підписом слідчого Захарченка, який раніше стверджував, що не підписував даної постанови. Більше того, за фактом підробки підпису відкрите ще одне кримінальне провадження.

Однак, 7 лютого Сергій Захарченко у залі суду змінив покази і заявив, що таки підписував постанову про закриття у 2016.

Відео нападу на журналістів

Нагадаємо, три роки тому наприкінці квітня під час зйомок маєтку родини заступника міністра МВС Сергія Чоботаря у Лісниках на тележурналістів “Наші гроші” напав зять Чеботаря Олег Поліщук. Зять посадовця гнався за оператором і кричав своєму працівнику “Неси ножа!” Відео нападу долучено до матеріалів справи.

Невдовзі після цього інциденту Поліщук повернувся з двома помічниками. Нападники під’їхали на білому “Фольксвагені Транспортер”, перегородили дорогу знімальній групі, вдерлися до авто знімальної групи та вчинили грабіж, відібравши камеру та відео реєстратор. Окрім того завдали ушкоджень оператору.

Джерело Телеканал новини «24»
09.02.2018

Facebook
Close