Новини Чернігова

Суд ухвалив вирок зловмиснику за фактом зґвалтування

Суд ухвалив вирок зловмиснику за фактом зґвалтування

Чернігівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом та зґвалтування.

Про це Високому Валу повідомила прокуратура міста Чернігова.

Не зважаючи на те, що обвинувачений свою вину в інкримінованому правопорушенні не визнав, прокурором доведено, що у березні минулого року зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння застосовуючи фізичне насильство змусив потерпілу задовольнити його статеву пристрасть неприродним способом.

Дії з обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 153 (задоволен6ня статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства), ч.2 ст. 152 КК України (зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчиняла кримінальне правопорушення, передбачено ст. 153 КК України).

Ухвалюючи вирок суд врахував правову позицію прокурора та визнав зловмисника винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та із застосуванням ст. 71 КК України призначив покарання у вигляді восьми років чотирьох місяців позбавлення волі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.02.2018