Україна і світ

Суд ухвалив гучне рішення щодо редактора “Страни.ua” Гужви

Суд ухвалив гучне рішення щодо редактора "Страни.ua" Гужви

Головного редактора одіозного ресурсу “Страна.ua” Ігоря Гужву оголошено у міжнародний розшук. Таке рішення ухвалили в Шевченківському районному суді Києва.

Про це повідомляє 5 Канал.

Зазначається, що про таке рішення, зокрема, клопотала прокуратура, оскільки, за їхніми словами, підозрюваний ухиляється від слідства.

“Загальний розшук передбачено Кримінальним кодексом. Особу, яка ухиляється від слідства, оголошують в розшук. Коли встановлять місцезнаходження, його затримають”, – заявив прокурор.

Зауважимо, адвокати Гужви запевняють, що їхній підзахисний за кордоном лікується й повернеться до України 20 лютого.

“Я вважаю, що це передчасно. І суду були надані всі довідки про те, що нині він лікується. Тому це рішення передчасне”, – розповіла правозахисниця Олена Клименко.

Нагадаємо, 31 січня стало відомо, що головний редактор сайту “Страна.ua” Ігор Гужва покинув Україну та попросив у влади Австрії політичного притулку. Зазначимо, що у червні 2017 року правоохоронці влаштували обшуки в редакції видання “Страна.ua”, а головного редактора Ігоря Гужву затримали. Його звинувачують у вимаганні грошей від нардепа з “Радикальної партії” Дмитра Лінька в обмін за неоприлюднення компромату.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close