Україна і світ

Суд схвалив рішення про затримання Гужви: заява журналіста

Суд схвалив рішення про затримання Гужви: заява журналіста

Суд схвалив рішення про затримання і примусове доставлення на судове засідання головного редактора інтернет-видання “Страна.UA” Ігоря Гужви, який попросив політичного притулку в Австрії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гужва.

“Вчора суд ухвалив мене затримати і примусово доставити на засідання (якщо цього не відбудеться, то наступний крок – оголошення в розшук)”, – повідомив журнаілст.

“Паралельно Банкова (де розташована Адміністрація Президента України, – ред.) доручила організувати тиск на Австрію по дипломатичних каналах з метою домогтися моєї видачі”, – додав Гужва.

Журналіст також висловив припущення, що Президент України Петро Порошенко може підняти питання про нього під час його майбутнього візиту до Відня.

Нагадаємо, 31 січня стало відомо, що головний редактор сайту “Страна.ua” Ігор Гужва покинув Україну та попросив у влади Австрії політичного притулку. Зазначимо, що справа проти видання “Страна.ua” набула резонансу наприкінці червня. Правоохоронці влаштували обшуки в редакції, а головного редактора Ігоря Гужву затримали. Його звинувачують у вимаганні грошей у депутата від “Радикальної партії” Дмитра Лінька начебто в обмін за неоприлюднення компромату.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close