Україна і світ

Суд обрав міру запобіжного заходу для Шепелева

Суд обрав міру запобіжного заходу для Шепелева

У Печерському райсуді Києва було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці колишньому народному депутату Олександру Шепелеву.

Таким чином слідчий суддя Ірина Литвинова задовольнила клопотання Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, передає УНІАН.

“Ухвалою клопотання задовольнити. Застосувати до підозрюваного Шепелева Олександра Олександровича 4 липня 1970 року народження, уродженця міста Горлівка Донецької області, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, обраний згідно з ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва 26 березня 2015 року”, – наголосила вона.

Водночас суддя додала, що встановлено термін дії запобіжного заходу на 60 діб з дня затримання підозрюваного, а саме до 8 квітня 2018 року.

За її словами, ухвала підлягає негайному виконанню після оголошення і може бути оскаржена в Апеляційному суді протягом 5 днів.

Заступник начальника відділу процесуального керівництва Головної військової прокуратури Руслан Кравченко своєю чергою зауважив, що рішення прийнято відповідно до ухвали суду від 26 березня 2015 року, тому що “підозрюваному Шепелєву було вже обрано заочно запобіжний захід”.

“А зараз розглядалося клопотання про застосування цього запобіжного заходу. Підозра підтверджується відповідними доказами, тобто слідчим суддею цим рішенням підтверджено наші всі доводи та наші всі докази, які підтверджують як і підозру, так і ризики, передбачені статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України”, – пояснив він.

Нагадаємо, екс-нардепа Олександра Шепелева підозрюють у розкраданні державного майна та держзраді. Політика затримали працівники СБУ. За словами Олександра Шепелева, його викрали, знущалися, відвезли в ліс, аж потім доправили до залу суду.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close