Місто і регіон

Студенти НДУ сказали «ні» корупції

Студенти НДУ сказали «ні» корупціїВ Україні активно триває боротьба з ганебним явищем корупції, що міцно засіло у багатьох сферах життєдіяльності. Часто у круговерті повсякдення ми навіть не помічаємо, що вона поряд і мимоволі стаємо співучасниками цієї протиправної діяльності. Про це на зустрічі-тренінгу зі студентською молоддю Ніжинського університету 22 листопада говорили й активісти з громадської організації «Чернігівський Центр Прав Людини».

Роль молоді в процесі антикорупційного очищення неоціненна, тим більше, молоді студентської, яка знаходиться в зоні ризику. Це й стало лейтмотивом приїзду активістів, котрі провадять серію тренінгів у вищих навчальних закладах регіону. Студенти на подібну ініціативу відгукнулися позитивно, не дарма у залі не було жодного вільного місця. Тема для них це болюча та разом з тим цікава. На освітній захід завітав і ректор Гоголевого вишу Олександр Самойленко, а також викладачі.

Студенти НДУ сказали «ні» корупціїУ рамках тренінгу для молоді «Вчимося жити без корупції» організатори не тільки знайомили аудиторію з нормативно-правовою базою, що допоможе студентам завжди бути на боці закону, а й моделювали реальні корупційні ситуації від яких ніхто не захищений та, звісно ж, на яскравих прикладах вчилися цих ситуацій уникати, говорити корупції ствердне «ні». Студенти також проходили анкетування, вивчали особливості декларацій, мали можливість поставити тренерам запитання, поділитися власним антикорупційним досвідом.

Студенти НДУ сказали «ні» корупції– Подібного за свій студентський вік я не пам’ятаю, – зізнається студентка ІІ курсу Євгенія Мелюк. – Чесно кажучи, ніколи не думала, що подарунки викладачам, які в студентському середовищі стали традицією – теж частина корупції.

23 листопада активісти планують також провести в університеті акцію з розповсюдження інформаційних антикорупційних матеріалів, що стануть у нагоді студентському загалові.

Джерело: Уездные новости
22.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook