Місто і регіон

Ставлення ніжинців до “безвіз” | Ніжин

Нещодавно, 11 червня, Україна «відкрила» для населення безвізовий кордон з Європою. З початку дії безвізового режиму загальна кількість пасажирів, які перетнули митний кордон у зоні діяльності митниць, що є суміжними з країнами Європейського Союзу, склала 53 428 осіб.
Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.
Порівняно із загальним середньодобовим показником по митницях Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей у 2017 році (49 817) їх кількість зросла на 7%.
Сьогодні на вулицях Ніжина журналісти «Нежатину» запитували у жителів про їх ставлення до відкриття безвізового режиму України з Європою.

«Ставлюся звісно добре. Ті, хто раніше їздив закордон, будуть це робити і зараз, хоча вже без віз», – говорить Даша. Сама ж цього літа також планує за кордон, але з візою і на роботу. У майбутньому хоче обов’язково поїхати на відпочинок без візи.

Підростаюче покоління також позитивно ставиться до безвізового режиму та говорять, що це перший крок на шляху до вступу в ЄС.

Пенсіонерка Галина говорить, що як такого ставлення до цієї ситуації не має, адже «безвіз» на неї ніяк не вплинув, та й взагалі краще б держава піклувалася про справді нагальні проблеми, адже є багато проблем у державі, які просто закривають ось такими речами.

Робітникам ніжинського ринку безвіз, м’яко кажучи, не подобається. Такі дії вважать просто замилюванням очей населенню, адже ні на добобут, ні на заробітні плати чи пенсії це не вплинуло ніяк.

Пенсіонерка Віра Миколаївна коментує цю ситуацію так: “Я на пенсії, я хоч так хоч так не поїду. Треба на завтра гроші мати.”, та потім додала –  “У мене дочка з зятем у Німеччині, то може підсобираю грошей, отримаю біометричний паспорт та з’їжджу. Сподіваюся у жовтні зроблять пенсії такими як треба, адже я працювала все життя, а зробили мінімальну пенсію”

Такої ж думки дотримується й Людмила Степанівна, говорить, що з нашим фінансовим забезпеченням їздитимуть ті, хто й їздив, а простому люду це не по кишені.

«Досить добре, але різниці великої не бачу. Грошей у більшості населення немає, щоб виїжджати до Європи. За кордоном у нас родичі, то, звісно, ми їздитемо, але великої різниці немає, адже ми їздимо за запрошенням. Єдине, що не потрібно стояти довго в черзі за візою», – говорить Катерина.

Тетяна Хороших

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
14.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook