Стало відомо, хто зі світових мільярдерів найбільше вклав у компанію проти Brexit

Стало відомо, хто зі світових мільярдерів найбільше вклав у компанію проти Brexit

Відомий американський фінансист угорсько-єврейського походження Джордж Сорос вклав у кампанію щодо проведення нового референдуму щодо членства ЄС у Великобританії понад 500 тисяч доларів.

Як пишуть провідні британські ЗМІ, один із фондів Сороса надав організації Best for Britain понад 400 тисяч фунтів стерлінгів, а це приблизно 554 тисячі доларів США, інформує “Голос Америки”.

У британській організації наполягають, що політика чинного уряду Великобританії на чолі з Терезою Мей щодо виходу з ЄС та спільного європейського ринку та митного союзу не відповідає тому, чого насправді хочуть британці.

Сам Джордж Сорос раніше заявляв, що після виходу з ЄС у майбутньому Великобританії зможе знову подати заявку на вступ у Союз.

Голова організації Best for Britain лорд Маллок-Бравн підтвердив, що американський мільярдер справді є серед спонсорів кампанії, однак запевнив, що інші жертводавці дали більше коштів.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великобританії зі складу ЄС. Проти висловилось 48,1% учасників референдуму. Вперше в історії існування Євросоюзу розпочалась процедура виходу країни-учасниці зі складу ЄС.

Хто такий Джордж Сорос?

Джордж Сорос – це відомий американський фінансист угорсько-єврейського походження, меценат і філософ. Є прихильником теорії відкритого суспільства та противником “ринкового фундаменталізму”. Благодійні фонди Сороса діють у більш ніж 50 країнах у Східної Європи, країнах СНД, Африці, Латинській Америці, Азії й США.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018