Україна і світ

США мають докази хакерських атак Росії під час виборів президента-2016

США мають докази хакерських атак Росії під час виборів президента-2016

Спецслужби США знайшли докази того, що “таємні агенти Росії” здійснювали хакерські атаки на виборчі системи семи штатів під час президентських виборів у 2016 році. Мовиться про Аляску, Аризону, Каліфорнію, Флориду, Іллінойс, Техас і Вісконсін.

Про це повідомляє NBC News з посиланням на трьох високопоставлених представників розвідки США.

“Системи в семи штатах намагалися компрометувати різними способами, причому деякі порушення були серйознішими, ніж інші – починаючи від входу на державні сайти і до проникнення в бази даних реєстрації виборців”, повідомили – співрозмовники.

Зазначається, що ця інформація ґрунтується, у тому числі, на доповіді, підготовленій службами США в останні тижні президентства Барака Обами.

При цьому із семи перерахованих штатів факт кібератаки визнали тільки в Іллінойсі. Влада інших штатів заперечує факт втручання в роботу їх виборчих систем. Крім того, всі опитані високопосадовці США погодилися з тим, що жоден голос виборців не був змінений через дії Росії.

До слова, за підсумками 2017 року найбільших збитків світовій економіці, пов’язаних з незаконною діяльністю у кіберпросторі було завдано із території Росії.

Що таке хакерська атака (кібератака)? Спроба реалізації загрози. Тобто це дії кібер-зловмисників (хакерів) або шкідливих програм, які спрямовані на захоплення інформаційних даних віддаленого комп’ютера, отримання повного контролю над ресурсами комп’ютера або на виведення системи з ладу.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018