Місто і регіон

Справу про розстріл лосів у Ніжинському районі розпочав слухати апеляційний суд. Відео

Справу про розстріл лосів у Ніжинському районі розпочав слухати апеляційний суд. ВідеоДо цього, в жовтні, суд першої інстанції – Ніжинський міськрайонний ухвалив визнати винним у цьому правопорушенні Олега Гармаша – уродженця села Галиця Ніжинського району.

Але Гармаш подав на це рішення апеляційну скаргу. Про це написали на сайті Високий вал.

У вбивстві лосів, яке сталося минулої зими, підозрюється Олег Гармаш – уродженець села Галиця Ніжинського району. Цю справу почав розглядати Апеляційний суд за скаргою самого Гармаша, не згодного з рішенням Ніжинського міськрайонного суду, котрий визнав його винним і ухвалив стягти штраф у 60 тисяч гривень.

Зараз Олег Гармаш живе в Києві, але в січні приїздив до Галиці. 22 січня у полі між селами Лосинівка й Галиця невідомий розстріляв трьох дорослих лосів, причому одна з тварин виявилася вагітною самицею. Браконьєра бачили, і хоча його обличчя було затулене маскою-«балаклавою», свідки за статурою визнали його схожим на Олега Гармаша.

На місці правопорушення знайшли гільзи від патронів, а у підозрюваного – чек від цих патронів. Браконьєр пересувався на квадроциклі, а у Гармаша раніше був такий транспортний засіб. На цих обставинах наголошують громадські активісти, які були на місці правопорушення й тепер прийшли на засідання Апеляційного суду, вважаючи Гармаша винним.

Детальніше у сюжеті Сівер-центру: 

Джерело: Уездные новости
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook