Місто і регіон

Справа убивць лосів на Ніжинщині отримає продовження? | Ніжин

Про це на своїй у Фейсбук пише Віталій Назеренко. “Воістину, браконьєрам не так пече відповідальність перед законом, як суспільний осуд. Зателефонував адвокат Олега Гармаша – того, що мешканець Галиці (Ніжинського району), котрого суд визнав винним у розстрілі мігруючого стада лосів. Надто вже їм пече моя публікація, мовляв ввели в оману журналіста, а Гармаш невинний, тому конче треба аби я пояснив суспільству і його думку.
Адвокат переконує, що винні всі – лісова охорона, прокуратура, поліція, суд, активісти, які тисли на прокуратуру, поліцію та суд. Як журналісту, звісно, мені цікаво, що скаже Гармаш (бо судових засідань і він, і його захисник уникали), як людині з переконаннями – ні! Хіба я не бачив як прокурори спускали на “гальмах” цю резонасну справу, хіба не був у суді, не бачив якими шляхами активісти висмоктували інформацію про утаємничене засідання? Чому пан Гармаш не удостоївся пояснити своєї позиції раніше, хіба його прізвище не фігурувало? Ще й як фігурувало! Але зараз припекло. Не здивувався, коли людина з адвокатським свідоцтвом назвала мене проплаченим (щоправда ким, лосями?), не здивувався, коли пообіцяв подати до суду! Не вперше! Подавайте, будемо зустрічатися. У цьому руслі в мене постає ще кілька логічних питань: а де кримінальна справа за зберігання наркотиків, які виявили при обшуку оселі батьків Гармаша? Де кримінальне провадження за незаконне зберігання зброї, чи бойові РГД у нас продають в кожному магазині? Що за машини без документів? Що за м’ясо в пакетах?
Звісно, ми зустрінемося з Гармашем і його адвокатом у суді. Тільки, будь-ласка, повідомте завчасно “проплачених” журналістів, активістів, мисливців і лісову охорону про місце та час.

Фото взяв зі сторінки начальника ГУНП в Чернігівській області”, – пише він.

Джерело: Нежатин
10.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook