Україна і світ

Справа Омеляна: НАБУ дозволило міністру виїжджати закордон

Справа Омеляна: НАБУ дозволило міністру виїжджати закордон

Національне антикорупційне бюро України надало дозвіл підозрюваному в незаконному збагаченні міністру інфраструктури Володимиру Омеляну виїжджати у закордонні відрядження.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на адовката Омеляна Олександра Лисака.

“На виконання ухвали суду ми здали паспорти. І подали заяву до НАБУ, аби детектив надав дозвіл на виїзд у відрядження. Детектив НАБУ дав дозвіл. Паспорти надають і потім, після повернення (із закордонного відрядження – ред.), він (Омелян – ред.) має здати паспорти”, – пояснив Лисак.

13 вересня міністру інфраструктури Володимиру Омеляну НАБУ вручило підозру. Його також підозрюють у незаконному збагаченні та недекларуванні. За даними слідства, Омелян, який з 2000 року по теперішній час перебуває на державній службі, отримав 2,17 млн грн офіційного доходу, тоді як витратив лише з 2008 року по 2015 щонайменше 3,45 млн грн. В тому числі, в 2015 році міністр купив новий позашляховик BMW X5 та задекларував 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро готівки, походження яких невідоме. 14 вересня Солом’янський райсуд Києва відпустив на поруки міністра.

 

 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: