Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували 28 танків та 30 одиниць броньованої техніки в окупованому Донецьку

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували 28 танків та 30 одиниць броньованої техніки в окупованому Донецьку

Бойовики окупаційної Російської Федерації продовжують нарощувати свій бойовий потенціал у містах, які непідконтрольні Україні. Попри те, що в тих містах має бути відведено важке озброєння згідно “мінських домовленостей”.

За інформацією СММ ОБСЄ, у промисловій зоні міста Донецька, спостерігачами Місії було підтверджено факт розташування 28 танків та понад 30 одиниць броньованої техніки іншого призначення.

Окрім того, за попередньою інформацією, у південно-західній частині населеного пункту Слов’яносербськ виявлено розташування 3 танків (Т-64), а на північ населеного пункту Амбросіївка – реактивну систему залпового вогню БМ-21 “Град”.

“Українська сторона СЦКК розцінює зазначене як явне нехтування ватажками окупаційної адміністрації Російської Федерації положень Женевської конвенції, норм міжнародного права, Мінських домовленостей, щодо заборони розміщення (застосування) у населених пунктах важкого озброєння та техніки. Українська сторона СЦКК черговий раз наголошує: такі дії з боку проросійських найманців створюють небезпеку для життя та здоров’я мирних громадян, нормального функціонування підприємств та інфраструктури Донбасу”, – йдеться в заяві української сторони СЦКК.

До слова, 27 лютого бойовики вдерлися з обшуками та незаконними затриманнями до готелю в Донецьку, де мешкають спостерігачі ОБСЄ.

Джерело Телеканал новини «24»
27.02.2018

Facebook