Україна і світ

Спокусниця російських олігархів Настя Рибка попросила політичного притулку у США

Спокусниця російських олігархів Настя Рибка попросила політичного притулку у США

Російська ескорт-модель та відеоблогерка Анастасія Вашукевич (більше відома під іменем Настя Рибка) і її “наставник” Олександр Кирилов (Алекс Леслі) попросили політичного притулку у США.

Про це повідомляє РБК з посиланням на представника Рибки, американського громадянина Пола, який відмовився називати своє прізвище.

Зазначимо, що кілька днів тому в одному з готелів Таїланду за підозрою в організації секс-тренінгів Рибку, Олександра Кирилова (Алекса Леслі) та ще 6 людей затримала поліція.

Ми були в американському посольстві в Таїланді. Передали лист Алекса і Насті про політичний притулок. Вони зараз у в’язниці, про депортацію (в Росію) нічого не знаю,
– сказав представник Рибки.

Цю інформацію підтвердив знайомий Леслі і Рибки, який допомагав збирати гроші для застави. Він зазначив, що четверо з десяти затриманих раніше поліцією учасників тренінгу посадили в “повноцінну паттайську в’язницю з високими стінами і колючим дротом”.

“Сказали, що відвідати їх не можна, вони сидітимуть там близько 2 місяців”, – розповів знайомий.

За інформацією видання, в листі Леслі просить США допомогти і захистити їх якомога швидше, запевняючи, що у них є важлива для Вашингтона інформація. Так, він просить захисту у США для 10 затриманих осіб, в тому числі для себе і Насті Рибки.

Нагадаємо, Настя Рибка відома тим, що опублікувала книгу про спокушання російського мільярдера Сергія Приходька, в якій нібито описала спільну подорож з мільярдером Олегом Дерипаскою і Приходьком, щоправда їхні імена замінила. У книзі Рибки Дерипаска названий Русланом Золотовим, а Приходько – “татом”.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018