Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Спочатку Горлівка: план Авакова зі звільнення Донбасу

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про власний план звільнення окупованого Донбасу.

Спочатку Горлівка: план Авакова зі звільнення Донбасу

Так, в інтерв’ю Українській правді міністр заявив, що його план передбачає поступовий перехід населених пунктів на окупованій території під контроль України за допомогою миротворців ООН.

– У мене є свій план. Він називається “тактика дрібних кроків, яким аплодують всі”. Я не вважаю, що реінтегрувати можна відразу всю територію окупованого Донбасу. “Блакитних шоломів” стільки немає – на всю територію. Тому я пропоную, умовно кажучи, взяти спочатку окремо Горлівку або Новоазовський район, – зазначив Аваков.

За словами міністра, кордон з окупованою територією відразу беруть під контроль і “блакитні шоломи”, і українські прикордонники. Всередину цієї території, яка повернулася в Україну, заходять органи української юстиції та проводять вибори за українським законом.

Читайте:

Нацполіція повинна готуватися до звільнення Донбасу та Криму – Аваков

РФ готує “зачистки” у двох районах на Донбасі

Четверта річниця війни: жахи зони АТО

– Я глибоко переконаний, що на місцевих виборах там в більшості випадків оберуть когось з відверто проімперськими поглядами… Головне – сформувати перехідну адміністрацію: на основі цих нових, обраних за українським законом, органів і представників державної влади України. Туди повинна прийти центральна влада разом з українськими поліцейськими силами, – сказав глава МВС.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.04.2018