Україна і світ

Співачка Alyosha змінила імідж: фотофакт

Співачка Alyosha змінила імідж: фотофакт

Українська співачка Alyosha (справжнє ім’я – Олена Кучер-Тополя) вирішила змінити імідж. Зірка підстриглась та пофарбувала волосся, що одразу ж побачили її прихильники.

Як зізналась співачка Alyosha журналістам “Зіркового шляху”, на зміни в іміджі вона не довго наважувалась. Артистка вирішила скомбінувати світлі та темні кольори волосся, що виглядає дуже ефектно. 

“Я до цього навіть не готувалася, якось дуже швидко рішення прийшло. У мене зараз в житті, зокрема, музичному, новий етап. Мені здалося, що стрижка буде непоганим варіантом, щоб повністю звільнитися фізично від минулого”, – зізналась Alyosha.

Співачка додала, що планує змінити й стиль музики, яку виконує. Поп-пісні зірка має намір проміняти на рок. Чоловік Alyosha, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, підтримав свою дружину у цих експериментах. 

Думаю, це не остання зміна її іміджу чи стилю, мені це подобається, і вона про це знає,
– розповів Тарас Тополя.

У мережі вже з’явились фото співачки з новим іміджем. Alyosha часто робить хвилясте волосся, що дуже ефектно виглядає на знімках. 

 

View this post on Instagram

Вчора був День музики, а я навіть не встигла привітати вас. Чому? Через цю ж музику. На щастя, вона займає почесне місце у моєму житті, хоч і потребує багато уваги та часу. ⠀ ⠀ Музика для мене — це… Це мурахи по тілу. Це немов найтепліші обійма коханого. Це жадані спогади. Це оголена душа. Це до болі у серці. Музика — частина мене. ⠀ І для того, щоб зізнатися у цьому мені не потрібні свята) Кожен день — моє зізнання. ⠀ Будьте собою та насолоджуйтесь якісною музикою 🎼 ⠀ #alyosha #музика #моєнатхнення

A post shared by Alyosha (@alyoshasinger) on

 

 

А ось так Alyosha виглядала до зміни іміджу:

 

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: