Україна і світ

Spice Girls планують відправитися в світове турне – ЗМІ

Spice Girls планують відправитися в світове турне – ЗМІ

Популярна у 90-ті роки британська група Spice Girls планує дати кілька концертів наприкінці літа у Великій Британії влітку 2018 року, а потім вирушити до США.

Про це повідомляє видання TMZ з посиланням на джерела, близькі до колективу.

Зазначимо, 2 лютого після тривалих переговорів учасниці відомої британської поп-групи Spice Girls вирішили возз’єднатися. Гурт відновився у своєму складі, який і був у 90-х роках: Мел Бі (Мелані Браун), Вікторія Бекхем, Джері Холлівелл, Мелані Сі та Емма Бантон.

Так, п’ять учасниць групи вже зустрілися зі своїм колишнім менеджером Саймоном Фуллером, для того, щоб обговорити орієнтовні дати турне.

Видання також наголошує, що Spice Girls поки тільки почали планування концертів, але всі учасниці вже висловили зацікавленість у проведенні гастролей. При цьому записувати нові пісні поп-група поки не збирається.

Нагадаємо, британський поп-гурт Spice Girls возз’єднався у 2018 році. Перше спільне фото гурту на своїй сторінці в Insagram розмістила Вікторія Бекхем.

Хто такі Spice Girls?

Британська жіноча поп-група Spice Girls була створена 1994 року за участю Мелані Браун, Вікторії Адамс (Бекхем), Еммі Бантон, Мелані Чісхолм і Джері Холлівелл. У 2001 році кожна зі співачок запустила власний сольний проект, і колектив розпався.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close