Новини Чернігова

Сьогодні День Збройних Сил України

Сьогодні День Збройних Сил України

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Важливо не плутати День Збройних Сил України і День захисника України.

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. А День захисника України, тепер відзначається щорічно 14 жовтня. Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко скасував святкування 23 лютого Дня захисника Вітчизни.

Відтепер День захисника України відзначатиметься у державі щорічно 14 жовтня. А 6 грудня ми вітаємо наші мужні Збройні сили.

Високий Вал щиро вітає мужніх і сильних духом зі святом. Бажаємо Вам незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

Сьогодні День Збройних Сил України

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook