Україна і світ

Собчак відзначилася заявою щодо значення Донбасу для Путіна

Собчак відзначилася заявою щодо значення Донбасу для Путіна

Колишня журналістка та кандидатка на посаду президента Росії Ксенія Собчак вважає, що Путін у подальшому буде використовувати Донбас задля досягнення власних цілей. Крім того, вона наголосила, що Росія взагалі не повинна втручатися на українську територію.

Таку заяву політик зробила у ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

“Я цілком є переконаною, що для нього (Путіна – “24”) Донбас – це точка, яку він зберігає гарячою для подальшого торгу, для нього це ніби козиря в грі, який він береже на чорний день, тому якщо ми вже чули заяву Росії про те, що анексія Донбасу не розглядається, отже вони хочуть обміняти його на щось”, – підкреслила вона.

Крім того, Собчак зауважила, що будь-яку допомогу Донбасу слід негайно припинити, а всіх так званих “добровольців” треба відкликати з Донбасу.

“Росія не повинна втручатися на українську територію та питання Криму треба переглянути, так що повинен бути знайденим якийсь компроміс щодо цих територій: або якась компенсація Україні, або якийсь референдум, загалом якийсь компроміс треба знайти”, – додала Собчак.

Хто така Ксенія Собчак? Ц російська політикиня, телеведуча, громадська діячка, дочка першого мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака. 18 жовтня 2018 року вона оголосила про намір йти на вибори президента Росії у 2018 році та виступити в ролі “кандидата “Проти всіх”. Після цього Собчак встигла відзначитися не однією гучною заявою щодо Криму та Донбасу.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close