Україна і світ

Сміх та їдкий сарказм: реакція одеситів на затримання Труханова

В Одесі містяни позитивно налаштовані щодо затримання співробітниками НАБУ Геннадія Труханова і чекають справедливого розслідування щодо нього.

Про це в прямому ефірі 24 Каналу розповіла головна редакторка одеського інтернет-видання “Маяк” Аня Філімонова.

“Відслідковуючи ситуацію, можу сказати, що всі дуже раді та з надією чекають, що таки відбудеться справедливе розслідування. У фокус попав і заступник Труханова Павло Вугельман. Але все одно його обговорюють менше, бо вся увага зосереджена на фігурі мера”, – сказала журналістка.

Разом з тим, в Одесі побоюються, що повернення Труханова в Україну означає, що голова міста домовився на рівні судів, що справа, відкрита проти нього Антикорупційним бюро, “далі не піде”.

Більшість моїх колег впевнені, що так і станеться. Що справу Труханова розвалять у судах. Але його повернення у крісло мера зараз я собі погано уявляю. Його відсутність вже переросла у такий фарс і абсурд, що його відсутність у місті, окрім як зі сміхом та їдким сарказмом, ніяк не сприймається. Зокрема, його командою, яку він, по факту, просто кинув,
– додала Філімонова.

Раніше повідомлялося, що меру Одеси Геннадію Труханову і трьом його підлеглим 13 лютого НАБУ заочно оголосило підозру, адже всі вони знаходилися за межами України. 14 лютого Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали у аеропорту “Борисполя”.

У чому підозрюють Труханова? Труханова підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. А саме у справі купівлі за 185 мільйонів доларів Одеського заводу тяжкого кранобудування. Саме з цим пов’язують його відсутність на роботі 50 днів.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close