Сміттєва епопея: у Львові готують звернення до міжнародних організацій

Сміттєва епопея: у Львові готують звернення до міжнародних організацій

Джерело Телеканал новини «24»

У Львові закінчилося позапланове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули одне з найважливіших питань – вивезення відходів на полігони інших областей України та недопускання надзвичайної ситуації в місті.
Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.
У Львові накопичилося 8,5 тисячі тонн відходів, які нікуди вивезти. Непортебом заповнені 403 сміттєві майданчики. Щоб вивести таку кількість відходів, Львову потрібно щонайменше 850 машин.
Ситуація у місті є вкрай критичною через те, що сміття, яке вивозять зі Львова, не дозволяють викидати на ті полігони, з якими заключено домовленості.
За час вихідних ситуація у Львові значно погіршилась. Компанія “АВЕ” припинила вивезення сміття. Сьогодні на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій дано доручення провести залучення інших компаній до допомоги компанії “АВЕ” з вивозом сміття, – зазначила перший заступник голови міської комісії з техногенно екологічної безпеки Ірина Маруняк.
За словами Ірини Маруняк, затримання та повернення до Львова машин зі сміттям має політичні причини, оскільки водії надали всі необхідні документи для вивезення твердих відходів на полігон столиці. Львів повторно звернеться до державних органів щодо допомоги місту, а також до міжнародних організацій та структур для відповідної реакції та реагування. Всі листи, скеровані до Президента України та уряду, не мали результату.
Поки реакції немає жодної, тому прийнято рішення повторно звернутись до цих структур для допомоги місту. Наразі ми не маємо стільки потужностей, полігонів та машин, щоб самостійно вивезти такий об’єм сміття, – додала Ірина Маруняк.
Критичною є ситуація в 3 районах Львова. Влада міста намагається мінімізувати кількість відходів та зменшити наплив гризунів поряд з місцями скупчення сміття.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017