Сміттєва блокада Львова: нардеп вказала на важливу деталь

Сміттєва блокада Львова: нардеп вказала на важливу деталь

Джерело Телеканал новини «24»

Районні центри Львівщини укладають успішні угоди про вивезення сміття, в той час, як тверді відходи саме зі Львова ніхто не приймає.
Про це з трибуни Верховної Ради заявила народний депутат від фракції Самопоміч Ірина Подоляк.
“Минулого тижня я говорила з головою Львівської ОДА і питала, як дають собі раду ті районні центри, які довозили сміття на закрите Грибовицьке сміттєзвалище. І голова ЛОДА відповів: “Нормально укладають угоди і в них приймають їхнє сміття”. Це ще один доказ, що є політична маніпуляція і політичний тиск не приймати тверді побутові відходи тільки зі Львова”, – заявила політик.
Вона зазначила, що фракція Самопоміч вимагає від уряду, президента, РНБО невідкладно виділити резервний полігон на час побудови сміттєпереробного заводу .
А також ми вимагаємо виділення земельної ділянки, яка б відповідала державним будівельним нормам для ново полігону, а не ці так звані “пропозиції”, які не вартують навіть паперу, на якому вони написані, – наголосила Подоляк.
“Моя мама має 73 і живе в невеликому містечку неподалік від Львова. І кожного тижня, коли моя мама у справах приїздить до мене, вона везе у мене з хати торбину зі сміттям у своє місто. Я питаюся: “Мамо, для чого ти це робиш?” І вона мені відповідає: “Тому що так виглядає, що вам ніхто не допоможе”. Я хочу звернутися до представників малих міст, містечок, сіл ,які тут зараз є у Верховній Раді. У вас ніколи може не бути таких проблем, які зараз є у Львові, доки вам держава не закриє ваші діючі полігони”, – емоційно розповіла нардеп.
“Політика упокорення опонентів може мати два наслідки – протест і рабство. Львів’яни, як і всі українці, рабами не будуть більше ніколи!” – закінчила свою промову Подоляк.

“Політика упокорення опонентів може мати два наслідки — протест і рабство. Львів’яни, як і всі українці, рабами не будуть більше ніколи!, — емоційний виступ Iryna Podolyak з трибуни Верховної ради Опубліковано
Об’єднання “Самопоміч” 20 червня 2017 р.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017