Україна і світ

Смертельна ДТП у Харкові за участі Зайцевої: суд несподівано призначив підготовче засідання

Смертельна ДТП у Харкові за участі Зайцевої: суд несподівано призначив підготовче засідання

У вівторок, 6 лютого, о 14:00 у Київському районному суді Харкова відбудеться підготовче засідання у справі Олени Зайцевої, яка була учасницею ДТП, в результаті якої загинуло шість людей, ще п’ятьох госпіталізували.

Про це стало відомо від адвокатів потерпілих та другого учасника аварії, передає ТСН.

Юристів дуже здивувало таке рішення. Першим про нього дізнався адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця, отримавши повідомлення з суду. Він стверджує, що для підготовки до засідання залишилось замало часу, а обсяг необхідних матеріалів – великий. Обвинувальний акт було передано до суду у п’ятницю, 2 лютого.

Захист сім’ї сестер Оксана та загиблої Діани Берченко зазначає, що ще станом на сьогоднішній ранок інформації про ймовірне призначення засідання не було.

Ще вранці я дзвонила до суду, і мені відповіли, що дата і час розгляду засідання не призначена. Про дату підготовчого засідання мені стало відомо з власних джерел,
– повідомила адвокат Катерина Калюжна.

Матір загиблого в аварії Олександра Євтєєва Світлана також отримала повідомлення про виклик до суду на вівторок. Її викликають на засідання як постраждалу. Про засідання її поінформували через смс-повідомлення.

При цьому на сайті Київського райсуду Харкова інформації про це засідання немає.

Також Катерина Калюжна повідомила, що захист проситиме перенесення розгляду справи, допоки постраждалу в аварії Оксану Євтєєву не випишуть з лікарні, аби вона могла бути присутньою в суді.

Незважаючи на малий час на підготовку, адвокати будуть присутні в суді. Світлана Винниченко заявила, що прийде на засідання. Підозрювані Олена Зайцева і Генадій Дронов також повинні бути на підготовчому засіданні.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові сталась ДТП, внаслідок якої загинули 6 осіб. За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, яку взято під арешт. А автомобілем Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close