Сльози, рок-н-рол і фірмовий стриптиз Вакарчука: як “Океан Ельзи” рвав стадіон у Львові

Сльози, рок-н-рол і фірмовий стриптиз Вакарчука: як “Океан Ельзи” рвав стадіон у Львові

Джерело Телеканал новини «24»

Останній концерт світового туру на підтримку альбому “Беж меж” “Океан Ельзи” відіграв у рідному Львові.
Ще задовго до нього хлопці повідомили, що збираються у творчу відпустку, тому цей виступ на багатотисячній “Арені Львів” мав стати не просто заключним, а грандіозним.
Зрештою, по-іншому Вакарчук і компанія у Львові не вміють!
За останні чотири роки “Океан Ельзи” на “Арені Львів” на початку літа став своєрідною традицією.
Відірватись під улюблені пісні у виконанні улюбленого гурту йшли цілими сім’ями, гучними компаніями, парами чи просто наодинці.
Попри досить високі ціни на квитки (найдешевший можна було придбати приблизно за 300 гривень, а вартість найдорожчих сягала кількох тисяч) львівський стадіон, як завжди, був заповнений вщерть.
На фінальний концерт світового туру “Океану Ельзи” прийшло чимало людей// Наталія Сколоздра/24 Канал
І здавалося, б чим ці “океани” ще можуть здивувати – а вони беруть і дивують!
Ще задовго до концерту до стадіону “ріками” сходились люди не тільки з різних куточків міста, а й навіть з інших областей та країн.
Шанувльники вже звикли, що концерти “Океану Ельзи” починається щонайменше із годинним запізненням, проте цього разу публіку в очікуванні розігрівала Христина Соловій.
Перед виступом ОЕ публіку розігрівала Христина Соловій/ Facebook Євгена Кравса
Але коли на сцену вийшли ці п’ятеро красенів, всі одразу забули, на скільки вони спізнились.
Стадіон буквально ожив на очах, а Вакарчук, як вправний тореадор, керував цим шаленим людським морем.

Він зізнавався, що в рідному місті йому щоразу хвилююче виступати, але рідні люди, за його словами, розуміють його з півслова.
Коли тільки зазвучали перші акорди пісні “Мовчати”, яку Святослав Вакарчук переспівав після смерті Кузьми, “Арена Львів” запалала тисячами вогнів. Мурашки бігли тілом, клубок ставав в горлі, а на очі навертались сльози від цього незабутнього видовища.

Під “Мовчати” “Арена Львів” буквально загорілась тисячами вогнів// Наталія Сколоздра/24 Канал
Чи не вперше за всю історію своїх концертів “Океан Ельзи” заспівав пісню “Братів Гадюкіних”. Як сказав сам Славко, після “соплів” треба трохи рок-н-ролу.

Пізніше був дует з підопічним Вакарчука з “Голосу країни” Ото Немсадзе. Публіка була зворушена тим, як співак із Грузії душевно виконує українську народну пісню, а музиканта зворушив такий теплий прийом

І не обійшлось без соціально-політичних промов від Святослава Вакарчука.
Різкого покращення від того, що одна земна людина, яку хтось кудись якось вибрав, і що вона прийде і все змінить, ніколи не буде. Єдиний варіант нам вирватись вперед – це взятись дружно і сказати: “Ми хочемо, ми можемо, ми вміємо і ми зробимо”. Це дуже добре усвідомлюють ті хлопці, які ща покликом серця і совісті стоять там на Сході і захищають нас.

Ну, і, як вже звично, не обійшлось на концерті у Львові фірмового стриптизу фронтмена “ОЕ” – постраждали щонайменше дві футболки, які Вакарчук буквально роздер на собі, щоб вкотре похвалитись ідеальним пресом.

Вакарчук порвав на собі дві футболки під час концерту у Львові// Наталія Сколоздра/24 Канал
Не витримали трюків, які Славко виробляв на сцені, і його штани. Музикант пожартував, що в Івано-Франківську в нього штани згоріли, а тут порвались від тієї запальної атмосфери, яка панувала на концерті.

Штани Вакарчука знову не витримали його трюків // Наталія Сколоздра/24 Канал
Вже після виступу Святослав Вакарчук у своєму Twitter подякував “найкращому місту на Землі” і написав, що цей тур був вартий того, щоб закінчитись саме у Львові.

Ще раніше “Океан Ельзи” анонсував, що після закінчення туру, йде у тривалу творчу відпустку, з якої самі не знають, коли повернуться. Проте ще перед нею встигнуть на День Незалежності виступити у Харкові і всередині вересня відіграти великий безкоштовний концерт у Полтаві.
А нам не залишається нічого іншого, як дочекатись “океанів” з новими піснями!

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
18.06.2017