Україна і світ

Слідчий комітет РФ відкрив кримінальні провадження проти українських військових: відома причина

Слідчий комітет РФ відкрив кримінальні провадження проти українських військових: відома причина

Слідчий комітет РФ відкрив ще два кримінальні провадження проти українських військових. Їх звинувачують в обстрілі населених пунктів на Донбасі та у “жорстокому поводженні із мирними мешканцями регіону”.

Про це інформує прес-служба російського відомства.

30 вересня 2018 року військовослужбовці ЗСУ та Нацгвардії України, виконуючи завідомо злочинні накази вищих посадових осіб Міністерства оборони України, здійснили прицільний артилерійський обстріл із важких видів озброєння в селі Старомихайлівка Мар’їнського району самопроголошеної Донецької народної республіки. В результаті поранення отримала неповнолітня місцева мешканка,
– йдеться у повідомленні російського слідчого комітету.

Російське слідство також звинувачує українських оборонців у “снайперському обстрілі” 6 жовтня в районі Донецька. Мовляв, українські військові поранили там 55-річного чоловіка.

Так, у російському відомстві зазначають, що відкрили два кримінальні провадження за статтею “Жорстоке поводження з цивільним населенням, застосування у збройному конфлікті засобів і методів, заборонених міжнародним договором Російської Федерації”.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: