Україна і світ

“Слава Україні!” – Невзоров розповів, як вітався у Кремлі

"Слава Україні!" – Невзоров розповів, як вітався у Кремлі

Відомий російський журналіст та публіцист Олександр Невзоров – у минулому депутат чотирьох скликань Державної думи Росії –розповів, як знущався із російських чиновників привітанням “Слава Україні!”

Про це він розповів в онлайн-шоу “ВДудь”.

За словами Невзорова, його неодноразово викликали в Кремль, нібито, після його різких висловлювань про політику Росії щодо України. І робили це переважно “близькі друзі і товариші по 90-х років”, які з того часу встигли зміцнитися, наростити триступінчасті потилиці і засісти в резиденції президента РФ.

Він згадує про свої “фокуси”, коли заходив у Кремль, бачив якого-небудь чиновника і перше, що йому говорив – це “Слава Україні!”

Коли він починає шипіти, кажеш йому – відповідати треба “Героям слава”,
– розповідає Невзоров.

На питання ведучого, коли він востаннє з таким привітанням заходив у Кремль, публіцист зазначив, що останнім часом це вже втратило гостроту, бо “всі вже багато хіхікають у відповідь”, але згадав, що робив таке востаннє у 2014-2015 році.

“У кімнаті сидить людей п’ять і починають думати, що зі мною робити … Іноді було, що я взагалі біля стінки стояв, мені не пропонували стілець… Я вмію будь-який трибунал перетворити в балаган і у мене це завжди поки виходило”, – згадує російський публіцист.

Хоча він визнає, що іноді на таких “трибуналах” йому було по-справжньому страшно, бо йому погрожували долею його близьких друзів.

На відео цей фрагмент можна прослухати, починаючи з 28:40:

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close