Україна і світ

Скільки боєприпасів зберігалося на військових складах поблизу Ічні: заява Міноборони

Скільки боєприпасів зберігалося на військових складах поблизу Ічні: заява Міноборони

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на 6-му арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині зберігалося 69,5 тисяч тонн боєприпасів. З них діючими були 43 тисячі тонн.

Про це Полторак заявив в ході засідання Кабінету Міністрів України.

На початок 2014 року там зберігалися 125 тисяч тонн боєприпасів. Останніми роками ми передислокували в інші місця 56 тисяч тонн боєприпасів. Це – близько 1,5 тисяч вагонів, 50 складів, враховуючи те, що в нас дуже обмежені можливості щодо навантаження і розвантаження,
– зазначив міністр.

За його словами, всього арсенал може розмістити 127 тисяч тонн боєприпасів.

Додамо, що 9 жовтня ДСНС поширила інформацію про те, що на складі біля Ічні зберігають 88 тисяч тонн боєприпасів. Проте у Міноборони спростували цю інформацію.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

Нагадаємо, вранці 9 жовтня Україну сколихнули нові вибухи на військових складах. На території 6-го арсеналу Міноборони біля Ічні на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.


У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрито повітряний простір, припинено рух поїздів і перекрито низку доріг. Відомо, що по допомогу до медиків звернулись 63 людини. Більшість скаржаться на погане самопочуття через сильну задимленість, спровоковану пожежею біля вибухів на військових складах.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: