Україна і світ

Скандальна Рибка заявила, що готова розповісти про втручання Росії у вибори США

Скандальна Рибка заявила, що готова розповісти про втручання Росії у вибори США

Російська ескорт-модель та відеоблогерка Настя Рибка (справжнє ім’я Анастасія Вашукевич) заявила, що ротова розповісти американським ЗМІ про втручання Росії у вибори в США. Проте зробити це жінка обіцяє в обмін на її звільнення із тайської в’язниці.

Відповідне відеозвернення Рибка вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Зазначимо, що кілька днів тому в одному з готелів Таїланду за підозрою в організації секс-тренінгів Рибку, Олександра Кирилова (Алекса Леслі) та ще 6 людей затримала поліція.

“Американська пресо, я вам дуже багато чого не хотіла розповідати, але зараз склалася така ситуація, що нас намагаються закрити і дуже надовго. Тому я готова вам розповісти всі відсутні пазли, підтвердити їх аудіо, відео. Що стосується зв’язку наших шановних депутатів з Манафортом, Трампом і зі всім цим галасом у вибори США. Я знаю дуже багато”, – запевнила Рибка.

Вона додала, що чекає на пропозиції від американських ЗМІ у тайській в’язниці.

“Якщо ви ще знайдете мене живою, я із задоволенням з вами поспілкуюся”, – сказала скандальна відеоблогерка.

Нагадаємо, Настя Рибка відома тим, що опублікувала книгу про спокушання російського мільярдера Сергія Приходька, в якій нібито описала спільну подорож з мільярдером Олегом Дерипаскою і Приходьком, щоправда їхні імена замінила. У книзі Рибки Дерипаска названий Русланом Золотовим, а Приходько – “татом”.

Хто така Настя Рибка? Це ескорт-модель і блогерка, яка стала відомою у лютому 2018 року після публікації розслідування Олексія Навального і Фонду боротьби з корупцією. Розслідування базувалося на її записах в Instagram і книзі “Дневник по соблазнению миллиардера”, де описується зустріч олігарха Олега Дерипаски і заступника голови уряду Росії Сергія Приходька під час спільної триденної подорожі в Норвегії в серпні 2016 року на яхті, яка належить Дерипасці. Скандал отримав широке висвітлення у ЗМІ.

Джерело Телеканал новини «24»
27.02.2018