Україна і світ

Скандал з російською попсою у Львові: АТОвець, якого побили охоронці ресторану звернувся в поліцію

Скандал з російською попсою у Львові: АТОвець, якого побили охоронці ресторану звернувся в поліцію

Колишній боєць добровольчого батальйону “Карпатська Січ” Володимир Гапун, якого з другом побили охоронці ресторану “Старгород” у Львові через те, що вони попросив адміністрацію закладу вимкнути російську попсу, подав заяву в поліцію на дії охорони закладу.

Про це повідомляє “Обозреватель”.

Чоловік розповів, що 2 грудня для спілкування зі своїми побратимами обрав львівський ресторан “Старгород”. Почувши російськомовні пісні у закладі, він попросив діджея не ставити більше подібну музику. Через кілька хвилин до нього і до його товаришів підійшли охоронці, які, заломивши руки, вивели їх із ресторану і викликали поліцію.

“Ми діяли дуже мирно, дуже адекватно, нікого не провокували. Я підійшов до діджея на другий поверх і запропонував йому заплатити за те, щоб він не ставив більше російськомовних пісень. Це була не вимога, а прохання. Потім підійшли охоронці, почали ламати мені і моєму побратимові руки, нічого не пояснювали. Вивели нас на вулицю, приперли до стінки і викликали поліцію. Ми свідомо не чинили ніякого опору, спокійно вийшли з ними на вулицю. Ми дочекалися поліції, яка одягла на нас наручники, відвезла в відділок, а потім відразу відпустила”, – розказав він.

Доброволець також додав, що він та його друзі не були одягнені у військову форму і ніяк не афішували, що мають якесь відношення до війни на Сході України.

Гапун також визнав, що можливо, російськомовні пісні звучать в ресторані на цілком законних підставах, проте популяризація російськомовного продукту під час війни є неприпустимою.

Наше обурення цими піснями пов’язано з тим, що протягом чотирьох років йде війна з Росією, і ми повинні розуміти, що пропаганда російської культури, тим паче в такому місті, як Львів, просто неприпустима,
– заявив він.

Чоловік зазначив, що не має статусу учасника бойових дій, хоча воював добровольцем у складі добровольчого батальйону “Карпатська Січ”, який згодом увійшов до складу 93 бригади.

За його словами, він через побратима передав свою заяву в поліцію “щодо незаконних дій охоронців закладу, які були застосовані до мене”. Крім того, Гапун має намір з’ясувати, чи були охоронці оформлені офіційно, адже за його словами їх у ресторані було дуже багато.

Також чоловік хоче отримати відеозапис “бешкету”. Він навіть розповів, що його побратими звернулися в адміністрацію ресторану з проханням надати відео, але там відповіли, що відеозапис нібито не вівся.

“Це зайвий доказ того, що адміністрація намагається відмазати свої неправомірні дії щодо мене”, – переконаний він.

Нагадаємо, у Львові десять охоронців ресторану “Старгород” побили двох військовослужбовців, які попросили адміністрацію закладу вимкнути російську попсу. Поліцейські, які з’ясовували деталі події, відпустили хлопців і додали, що до них зі “Старгороду” щодоби надходить по 3-5 схожих викликів.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook