Україна і світ

Скандал з паралізованою українкою у Польщі: роботодавець таки зобов’язався оплатити лікування

Скандал з паралізованою українкою у Польщі: роботодавець таки зобов'язався оплатити лікування

У польському місті Познані роботодавець кинув напризволяще паралізовану українку, яка працювала на нього. У жінки раптово стався інсульт.

Замість того, щоб надати паралізованій українці необхідну допомогу та доставити в лікарню, роботодавець, у якого вона працювала нелегально, відвіз її в інше місто і покинув на автобусній зупинці.

Історія набула неабиякого резонансну.

Почесний консул України у Познані Вітольд Хоровський “кинув клич” і за трохи більше, ніж три дні небайдужі поляки зібрали для українки понад 50 тисяч злотих.

Про це дипломат відзвітував на своїй сторінці у Facebook.

Хоровський повідомив, що недобросовісний працедавець зобов’язався оплатити лікування та реабілітацію українки Оксани Козанчин.

Цю інформацію також підтвердили у відділі консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Як інформує прес-служба департаменту, 14 лютого відбулася зустріч керівника консульства України в Польщі Світлани Криси з заступником старшого в окрузі Шроди Велькопольської, секретарем унії та роботодавцем громадянки України в зв’язку з інцидентом щодо ненадання їй необхідної медичної допомоги.

У зв’язку з тимчасовою втратою працездатності українки сума її можливого щомісячного відшкодування буде визначена у судовому порядку.


Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close