Україна і світ

Ситуація з Саакашвілі неоднозначна, тому варто зачекати результатів розслідування, – Бердинських

Журналіст-розслідувач Христина Бердинських висловила в студії 24 Каналу свої думки навколо затримання Саакашвілі і скандалу між САП, НАБУ і ГПУ.

– Помилка влади в тому, що вони неочікувано прийшли з обшуком, позбавили громадянства, але не було пояснень чому такі дії і в думках громадськості складається враження, що це політичний тиск.

А Саакашвілі з свого боку, якщо впевнений в своїй правоті, міг би стати перед судом і довести свою правду, але він вирішив діяти іншими методами.

– Але він сформував навколо себе багато прихильників, які готові завжди його підтримати. Але на мою думку, тепер Саакашвілі має чітко пояснити джерела свого фінансування.

Я не експерт по записам, тому я не можу визначити їхню справжність або заперечити. Тому варто зачекати результатів розслідування.

– Не заперечую, що ця ситуація може бути пов’язана з скандалом навколо НАБУ і САП. Але ще рано робити якісь остаточні висновки, потрібно слідкувати як будуть розгортатись події далі.

Але я сподіваюсь, що цього не трапиться, бо це може дорого коштувати всім українцям. Знищення незалежного антикорупційного органу ніколи не сприйметься заходом.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook