Україна і світ

Ситник спростував підготовку підозри Ляшку, проте визнав, що розслідування існує

Ситник спростував підготовку підозри Ляшку, проте визнав, що розслідування існує

Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник спростував інформацію про те, що відомство нібито готує нардепові Олегові Ляшку повідомлення про підозру у скоєнні злочину.

Про це очільник НАБУ заявив 15 вересня у прямому ефірі 24 каналу.

24 канал повідомляв, що напередодні з’явилась інформація про те, НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура нібито готують подання про зняття недоторканності з народного депутата України Олега Ляшка та притягнення його до відповідальності за незаконне збагачення. Сам Ляшко відкинув усі звинувачення.

Вчора генеральний прокурор критикував те, що НАБУ підготувало подання на народного депутата Ляшка. Це не відповідає дійсності. Це неправдива інформація,
– наголосив Ситник.

“У нас є розслідування, яке стосується народного депутата Ляшка. Моя персональна думка по цьому розслідуванню: воно не готове до того, щоб готувати подання і йти у Верховну Раду. І таке подання жодним офіційним чином до САП не скеровувалось”, – пояснив очільник НАБУ.

До слова, 14 вересня голова САП Нараз Холодницький заявив, що поки що не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію про підготовку подання про позбавлення недоторканності Олега Ляшка “з тієї причини, що є таємниця слідства, а саме слідство триває”.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: