Сироїд розповіла про цинічну розмову з “режисером” сміттєвої облоги Львова

Сироїд розповіла про цинічну розмову з “режисером” сміттєвої облоги Львова

Джерело Телеканал новини «24»

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, яка 20 червня вслід за лідером парламентської фракції “Самопоміч” Олегом Березюком, оголосила голодування, розповіла, як ще рік тому мала розмову з одним із ініціаторів сміттєвої облоги міста Львова.
Про це вона розповіла журналістам під стінами Адміністрації Президента, де приєдналась до Олега Березюка.
Сироїд також згадала про сьогоднішні цинічні виступи своїх колег по парламенту.
Сьогодні був дуже цинічний виступ представників двох фракцій коаліції, коли вони закликали не “піаритись на смітті”. Я пригадала собі розмову з одним із їхніх колег – депутатом, поважним чоловіком, який фактично є одним з ініціаторів і “режисером” сміттєвої облоги міста Львова, – зазначила віце-спікер.
За її словами, ця розмова була одразу після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, коли загинули люди, коли почалась масована атака на міського голову і фактично перший етап сміттєвої блокади міста.
“Я сказала цьому чоловікові: “Ну, добре, ви підпалили сміттєзвалище заради того, щоб змушувати нас (фракцію “Самопоміч”, – ред.) голосувати за зміни до Конституції. Але навіщо ви паритесь на кістках людей?” А він мені дуже спокійно відповів: “Гріх було втратити таку можливість і нею не скористатись”. Це було сказано дуже спокійно і дуже цинічно”, – наголосила Оксана Сироїд.
Вона додала, що приєдналась до Олега Березюка і оголосила голодування, бо розуміє його вчинок.
Я розумію і поділяю його спробу, по-перше, захистити львів’ян, а, по-друге, в принципі захистити людей України від того свавілля та брехні, з яким ми регулярно стикаємось. Це і є мій мотив, причина, чому я тут – я хочу бути поруч в цьому протесті, – зазначила Сироїд.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017