Сироїд пояснила причини оголошення голодування: ексклюзивне інтерв’ю

Сироїд пояснила причини оголошення голодування: ексклюзивне інтерв’ю

Джерело Телеканал новини «24»

Заступник спікера Верховної Ради Оксана Сироїд оголосила про початок голодування. Вона долучилась до свого колеги лідера фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка, який не їсть від учора.
Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.
“Я з вчорашнього дня спостерігала знецінювання вчинку Олега Березюка спробами висміяти це. Сьогодні зранку на парламентській трибуні з уст депутатів від коаліції почула абсолютно цинічну брехню і фактично заклики до подальшої сміттєвої облоги міста Львова, виправдання цієї облоги, перекладання відповідальності на інших людей. Це все було під прикриттям того, що говорить жінка, мати”, – зазначила Оксана Сироїд.
За словами заступника спікера ВРУ, спостерігати за всіма звинуваченнями було огидно, бо нардепи знають, хто є “дизайнером” сміттєвої облоги. Окрім цього, причетні до облоги Львова працюють в Адміністрації Президента, а виконавці її є в Києві та у Львові.
Передусім, Оксана Сироїд приєдналась до голодування, щоб підтримати львів’ян та всіх українців, які “перебувають під тиском свавільної влади”. Нардеп додала, що будь-яке місто може опинитись в такій же ситуації, як і Львів.
Я долучилась до Олега Березюка, підтримала його в акції протесту. Ми будемо разом відстоювати прийняття рішення, яке насправді є дуже простим. Адже президент без жодного юридичного документа довів до сміттєвої облоги, тільки свавільними наказами, шантажем, погрозами. Так само легко він може повернути все назад, – заявила Оксана Сироїд.
Наразі від фракції “Об’єднання “Самопоміч” в акції протесту беруть участь два депутати. Невідомо, чи ще хтось із народних обранців долучиться до них, оскільки, за словами Оксани Сироїд, це є добровільним рішенням. Голодуватимуть нардепи і вдень, і вночі біля Адміністрації Президента.
Учасників акції протесту підтримують окремі нардепи, представники київського та регіональних осередків партії “Самопоміч”.
Окрім цього, Олег Березюк, який від вчорашнього дня голодує, чітко пояснив свої вимоги.
Дозволити вивозити сміття по всіх полігонах країни, дати всі дозвільні документи на проектування заводу, – зазначив лідер фракції “Об‘єднання”Самопоміч” Олег Березюк.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017