Місто і регіон

Сина українського військового капелана викрали у Білорусі викрала ФСБ- дівчина, з якою зустрівся хлопець | Ніжин

Консул України в Мінську вже заявив, що Павла немає серед затриманих у СІЗО Білорусі.

Колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб каже, що його 19-річного сина Павла викрала ФСБ Росії у Білорусі.

Чоловік твердить, що Павла Гриба затримали співробітники ФСБ у білоруському місті Гомель. Туди він поїхав ще 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, з якою, нібито, познайомився через Інтернет. Достеменно відомо, що кордон він подолав без перешкод. А далі його слід губиться.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку. Нібито за терористичну діяльність. Але інформацію про затримання не підтвердили.

Через соціальні мережі журналісти ТСН розшукали дівчину, з якою зустрічався Павло в Гомелі. Нею виявилась 17-річна жителька міста Сочі. В інтерв’ю ТСН вона зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії. Вона також перебуває під слідством. За тією самою статтею, що і Павло – терористична діяльність.

“Усе було підлаштовано. Мене туди шантажем направили, в Білорусь. Ми піднімали такі теми, як націоналізм чи щось подібне. Ну, взагалі-то й проти мене справа порушена. Можна сказати, що через розмову з ним тоді і… Я от про це не можу розказувати, бо підписала папір про нерозголошення”, – сказала дівчина.

Джерело: tsn.ua

Джерело: Нежатин
30.08.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close