Україна і світ

Син топ-менеджера “Рошену” ледь не до смерті відлупцював дівчину, – ЗМІ

Син топ-менеджера "Рошену" ледь не до смерті відлупцював дівчину, – ЗМІ

Іван Зайцев, син заступника генерального директора корпорації “Рошен” Сергія Зайцева, який також був однокласником українського президента Петра Порошенка, накинувся з кулаками на дівчину. До інциденту вони товаришували упродовж кількох років.

Як повідомляє ТСН, подія сталася у хлопця вдома.

За словами потерпілої, вони разом були на гучній вечірці та після її завершення вирішили по-дружньому зустріти світанок у компанії друзів в квартирі Зайцева, однак згодом хлопець накинувся на неї з кулаками та у підсумку сильно порвав майку.

“Озвірів, очі налилися кров’ю, вихопив телефон, почав бити в обличчя, хапати за горло, до стінки притискати. Кричав, що хоче мене вбити, але не хоче сидіти за це”, – переконує дівчина.

Як вона додає, з Іваном вони товаришували упродовж останніх п’яти років і навіть не переривали спілкування, коли той поїхав навчатися до Лондона під час події Євромайдану.

Ресурс підкреслює, що дівчина подала заяву в поліцію, але боїться, що через впливовість батька цю справу зведуть нанівець.

“Мені пощастило, що я лишилася жива, і від цих усіх ударів не відкинулася там. Можливо, якась інша дівчина трапиться через тиждень, хотілося б попередити це”, – констатує потерпіла.

Прес-офіцер Шевченківського управління поліції Анна Зубрєва своєю чергою зауважила, що слідчі йому вручили повістку про виклик і упродовж трьох днів він зобов’язується прийти на допит. Найвірогіднішим покаранням за скоєне для молодика буде штраф. До слова, у корпорації “Рошен” про інцидент знають, однак відмовляються давати будь-які коментарі, оскільки вони не втручаються у приватне життя своїх співробітників.

Сам Іван Зайцев працює діджеєм в одному із клубів і вже не раз поводився агресивно з іншими.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close