Україна і світ

Символом церемонії Grammy стане біла троянда в знак підтримки жертв сексуальних домагань

Символом церемонії Grammy стане біла троянда в знак підтримки жертв сексуальних домагань

Учасники майбутньої 60-тої церемонії вручення премій Національної академії мистецтва і науки звукозапису США Grammy прикрпілять до своїх суконь та костюмів білі троянди.

Представники світу музики мають намір таким чином продемонструвати свою підтримку актрисам кіно і телебачення, які об’єдналися під хештегом #Time’sUp на захист жінок по всій країні від сексуальних домагань та дискримінації, пише Billboard.

Цю ініціативу раніше підтримали не менше 300 жінок, що працюють в сфері шоу-бізнесу: актрис, сценаристів, режисерів, продюсерів і керівників компаній. У їх числі актриси Наталі Портман, Емма Стоун, Різ Уізерспун, Ешлі Джадд, Єва Лонгорія, Керрі Вашингтон та інші.

“Ми повинні заявити, що якщо хто-небудь відчуває дискримінацію або ж не відчуває себе в безпеці на своєму робочому місці, тобто люди, які нададуть їм підтримку”, – заявила в інтерв’ю Billboard віце-президент компанії Roc Nation Мег Харкінс.

Символом церемонії Grammy стане біла троянда в знак підтримки жертв сексуальних домагань
Зірки, які підтримали кампанію Time’s Up

За її словами, ця ініціатива вже отримала широку підтримку. Біла троянда була обрана в якості “символу надії, миру, співчуття і протесту”. Церемонія “Греммі 2018” відбудеться 28 січня.

Раніше на церемонії нагородження “Золотий глобус” всі зірки обрали чорний колір в знак підтримки жертв сексуальних домагань.

Мета кампанії Time’s Up – протистояння сексуальним домаганням. Її представники вимагають справедливого покарання кривдників, більшої присутності жінок на керівних посадах і підвищення зарплат для них, а також кращого висвітлення теми насильства в ЗМІ.

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close