Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Сили ООС взяли під свій контроль селище на окупованій Донеччині

Сили ООС взяли під свій контроль селище на окупованій Донеччині

Командування Операції Об’єднаних сил (ООС) 17 травня сповістило про покращення тактичного положення оборони українських військ на Горлівському напрямку, а саме про взяття під свій контроль смт Південне Донецької області.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Згідно з повідомленням, у перших числах квітня російські окупаційні сили активізувалися в населеному пункті Південне. Зокрема, проросійські бойовики з періодичністю два рази на тиждень прибували у Південне “з метою перевірки місцевого населення на лояльність до української влади і демонстраційного показу своєї присутності в ньому”.

У відповідь на це штаб 24-ої ОМБр ім. короля Данила зі складу об’єднаних сил (в зоні відповідальності якої перебуває Південне) на основі пропозицій начальника розвідки бригади і задуму командира батальйону розробив план по взяттю під свій контроль зазначеного населеного пункту.

О 2:00 8 травня 2018 особовий склад розвідувальних підрозділів бригади приступив до виконання цього плану. Станом на 6:00 8 травня 2018 підрозділи бригади вийшли на східні околиці н. п. Південне. Під час виконання I етапу (взяття н. п. Південное під свій контроль) втрат особового складу бригада не зазнала. Втрати противника склали: безповоротна – 1, санітарна – 1,
– мовиться у повідомленні штабу ООС.

Там додали, що з 8 травня проросійські бойовики періодично обстрілюють підрозділи 24-ї бригади, які перебувають на вогневих позиціях, намагаючись витіснити їх з Південного.

“Вогнем підрозділи бригади завдали противнику значних втрат: як мінімум 15 осіб убитими і пораненими”, – додали в штабі ООС.

 

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ