Україна і світ

Що стримуватиме агресію Кремля на Донбасі найближчим часом: думка експерта

Що стримуватиме агресію Кремля на Донбасі найближчим часом: думка експерта

Після того, як Україна отримає від США протитанкові ракетні комплекси Javelin , Кремль не ризикуватиме провокувати зростання ескалації конфлікту на Донбасі. Крім того, російський бюджет не витримає нові витрати на посилення бойових дій, оскільки військові авантюри Кремля ґрунтовно його виснажили.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передає “Обозреватель”.

“Війна – це не прогулянка, це коштує дуже великих грошей. Ресурсів на сьогоднішній день не так вже й багато у Росії. Так, станом на січень 2018 року Кремль виявився втягнутим у три військових конфлікти, один із яких – сирійський – є дуже серйозним”, – підкреслив він.

За його словами, Росія відправила у Сирію найдорожчу частину авіації, а це своєю чергою дуже затратно та це треба постійно забезпечувати.

Поряд із цим Росія є змушеною тримати у готовності всією лінією кордону з Україною близько 55 тисяч боєздатних укомплектованих частин своїх збройних сил. Також біля кордону з КНДР зосереджено масштабне угруповання російських військ. А це витрата боєприпасів, пального, людський ресурс, продовольство. Це дуже дороге задоволення,
– зауважив експерт.

Також Жданов звернув увагу на додаткові стримувальні фактори для агресії Кремля.

“На носі у лютому – Олімпіада-2018, у березні – президентські вибори у Російській Федерації, влітку – Чемпіонат світу з футболу. Путін малює образ миротворця, про яку ескалацію ми можемо говорити?” – підсумував він.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close