Україна і світ

Що спільного у Меланії Трамп з расистами і нацистами: думка експерта

Що спільного у Меланії Трамп з расистами і нацистами: думка експерта

Дивна історія трапилась у Єгипті, куди з гуманітарною місією прибула Меланія Трамп, дружина чинного президента США. Перші леді Штатів зазвичай мандрують світом задля пропагування проектів у сфері освіти, медицини, науки, культури тощо. Та цього разу не мета візиту Меланії зацікавила й вразила світ, а її наряди.

Про це у своєму відеоблозі “Безумный мир” розповів журналіст Іван Яковина.

За його словами, на фоні пірамід і сфінкса Меланія Трамп позувала у капелюсі, кремовому костюмі, білій сорочці, і в цьому не було б нічого особливого, якби не асоціації, які виникали просто автоматично. Адже саме так, як перша леді, у фільмі “Індіана Джонс. У пошуках втраченого ковчега” був одягнений Рене Еміль Беллок – французький археолог, який співпрацював з нацистами.

Меланія виглядала просто як його жіноча версія. Піраміди, піски і сфінкси лише додавали картині автентичності. Дружину Трампа одразу ж запідозрили у симпатіях до нацистів. Ну, щонайменше – до нацистських колабораціоністів. Перша леді, звісно, спростувала чутки, заявивши, що не вибирала одяг з якимись намірами, а все вийшло цілком випадково,
– повідомив журналіст.

І додав: “Можливо і так. Та згадайте, нещодавно вона з’являлася серед чорношкірих мешканців Кенії у білосніжному корковому шоломі – найяскравішому символі колоніалізму, і навіть расизму”.

Що спільного у Меланії Трамп з расистами і нацистами: думка експерта
Меланія Трамп у Кенії

З іншого боку, як підсумував Іван Яковина, дехто з американців вважає, що дружина Трампа використовує наряди як сигнальну систему з таємними знаками, і таким чином намагається розповісти світу щось дивовижне про свого чоловіка. Але в такому випадку одяг Меланії означав би, що Дональд Трамп полюбляє расистів і поплічників нацистів. Розібратися у ситуації дійсно – непросте завдання.

Відео повного випуску відеоблогу Івана Яковини “Безумный мир” за 12 жовтня 2018 року

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: