Що швартують українські політики біля своїх пірсів

Що швартують українські політики біля своїх пірсів

Джерело Телеканал новини «24»

Вже нікого не здивувати дорогими автівками наших чиновників. Проте є інший вид транспорту, який пересувається шляхами, на яких немає ні ям, ні контролю – це круїзні катери і яхти. Ви їх не помічаєте, бо вони сховані за високими парканами престижних яхт-клубів. Лише в Києві таких є більше 10 і там є на що подивитись.
На українських водах плаває чимало яхт вартість яких сягає кілька мільйонів. Одна з них належить екс-міністру екології Миколі Злочавському. Її вартість перевищує 5 мільйонів гривень. Сам екс-міністр виїхав з України через загрозу кримінального переслідування.
Нині українці надають перевагу меншим яхтам та круїзним катерам. Але і вони можуть коштувати десятки мільйонів. Дізнатись їхніх власників виявилось дуже непросто, бо яхт-клуби ретельно оберігають і знаходяться вони за високими парканами.
Люди, які мають такі судно є публічними і відомим, включаючи перших осіб держави, – сказав голвний редактор журналу “Шкіпер” Сергій Поліщук.
Прізвища власників – таємниця, відкритого реєстру власників в Україні немає. Та і самий номерний знак на човнах – велика рідкість.
На будь-якій яхті має бути номерний знак. Назва може бути будь-яка і це не є законно, – завив голова державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.
Навіть служби що відповідають за водний транспорт не завжди можуть встановити власника судна. Хоча кожний плавальний засіб має реєструватись – власники яхт порушують норми закону.
Одну з яхт вдалось знайти в соцмережах її власником виявився суддя Голосіївського суду Микола Шкірай. Її вартість 2 мільйони гривень.

А цією яхтою вартістю більше 20 мільйонів володіє компанія бізнесмена Олега Малюти.

Щоб дізнатися, якими яхтами володіють українські чиновники – дивіться випуск програми “Наші гроші”.

+Відео

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017