Україна і світ

Що робити, якщо болить зуб: найдієвіші способи

Що робити, якщо болить зуб: найдієвіші способи

Із зубним болем стикався ледь кожен житель планети. Аби дочекатись прийому у стоматолога, є декілька ефективних натуральних засобів боротьби з цим нестерпним болем.

Вкрай важливо своєчасно звертатися до стоматолога, та існують непередбачувані обставини, через які доводиться кілька днів мучитись від зубного болю, передає Ukrhealth.

Тож аби знизити рівень зубного болю вдома, фахівці рекомендують прикласти до щоки холодний або крижаний компрес – лід знижує інтенсивність запальних процесів.

Олію гвоздики роками використовують для боротьби з цим надокучливим болем. У чашку з гарячою водою капають олію гвоздики та кладуть сіль – теплим розчином треба полоскати рота. Це допоможе вгамувати рівень зубного болю.

Що робити, якщо болить зуб: найдієвіші способи

Також для полоскання рота можна використовувати соняшникову або кунжутну олії.

Ще один засіб, який допоможе, – часник. З кількох потертих зубців часнику треба виділити компонент алліцин – він володіє протизапальною дією.

Також можна спробувати пожувати корінь лакриці, який часто полегшує біль, або ж несинтетичну камфору у вигляді кубиків, які треба класти до проблемного зуба.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
15.06.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:


Facebook