Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Що буде з українським вином? Порошенко підписав новий закон

Президент Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв.

Що буде з українським вином? Порошенко підписав новий закон

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Читайте:

У Китаї знайшли найстаріше вино – витримка 2 тис. років

Документ передбачає спрощену процедуру ліцензування виробництва для малих виробництв виноробної продукції на основі декларативного принципу. Після прийняття цієї законодавчої ініціативи винороби, які виготовляють вино із власного винограду, зможуть отримати ліцензію на виробництво без проходження атестації, але за умови відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для малих виробництв виноробної продукції. Контроль якості та безпеки вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових здійснюється акредитованою лабораторією, уповноваженою компетентним органом згідно з вимогами чинного законодавства.

Очікується, що ухвалення закону призведе до збільшення кількості малих винарень, детінізації та легалізації виробництва вина, зростання експорту та збільшення кількості робочих місць у сільській місцевості.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.04.2018

Facebook