Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Ще одна країна може значно посилити санкції проти Росії

Ще одна країна може значно посилити санкції проти Росії

Литва може продовжити санкції проти Російської Федерації за агресію проти України на рік, а не на шість місяців, як це відбувалося усі попередні роки.

Про це заявив голова МЗС Литви Лінас Лінкявічюс перед засіданням міністрів закордонних справ ЄС в Люксембурзі, передає “Європейська правда”.

“Оскільки прогресу щодо Мінська немає, то додаткові санкції чи, щонайменше, продовження санкцій на 12 місяців, замість 6 місяців дійсно може бути”, – заявив литовський міністр.

При цьому Лінкявічус висловив думку, що санкції повинні бути спрямовані проти “олігархів, по відмиванню грошей, проти тих, хто підтримує сили, які реально шкодять у регіоні”.

“Ми повинні до цього дуже серйозно поставитися”, – підкреслив він.

Також, за словами глави МЗС Литви, Росія не зробила нічого для того, щоб санкції з неї можна було зняти.

“Немає жодних причин для цього. Удар по Україні, удар по Сирії, удар по Солсбері. Так багато подій. Я думаю, що навіть думати про це (зняття санкцій – “24”) не логічно”, – наголосив Лінкявічюс.

Нагадаємо, 11 квітня Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей, під час якої вони обговорили посилення санкцій у відповідь на агресивні дії Росії.

Джерело Телеканал новини «24»
16.04.2018