Україна і світ

“Ще не здохла Україна”: опальний Жиріновський пригрозив війною та знищення центру Європи

"Ще не здохла Україна": опальний Жиріновський пригрозив війною та знищення центру Європи

Лідер “ЛДПР” Володимир Жиріновський переконує, що незабаром в Україні може розпочатися війна, яка буде відповіддю Росії на дії Сполучених Штатів Америки.

Про це він заявив у ефірі одного з пропагандистських телеканалів.

На його переконання, у конфліктах у багатьох країнах світу є винними Сполученні Штати Америки.

“Вони дограються до збройного протистояння на території Європи. Їм треба, щоб запалала Європа, а яка країна розташовується у центрі Європи? Україна! Їм треба, щоб це запалало. Югославію вже відіграли”, – підкреслив політик.

Водночас він додає, якщо США розпочнуть такі дії в Україні, то Росія змушеною буде відповісти.

“Тоді України не буде взагалі – залишаться лише одні губернії: Харківська, Донецька, Житомирська”, – зауважив посіпака Путіна.

Крім того, Жиріновський назвав США “політичними наркоманами”, які хочуть відчути запах пороху, але робити це будуть чужими руками: українців, балтійців, поляків.

Також він переінакшив назви гімнів України та Польщі, зазначивши, що ці країни “ще не здохли”.

Ми з Америкою справді не будемо воювати. Вони змусять вас (Україну – “24”) напасти на нас, і вам – кінець. Вони потребують маленької війни. У нас 20 червня 1941 року теж був мир. У річці Тиса спокійно купалися німецькі солдати, а через 2 дні почалося. Війна починається раптово. О 4 ранку ваші міста будуть бомбити чужі літаки, а ракетами пропашут всі ваші бази. Зараз у світі існує кіберзагроза та ніхто не може довести, що та звідки прилетіло. Ви повинні радіти, що ми ще стримуємось,
– додав скандальний персонаж.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close