Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Шахтар створив футбольний фонд Shakhtar Social, як Реал та МЮ

Шахтар заснував компанію для реалізації соціальних проектів та розвитку футбольної культури в Україні.

Шахтар створив футбольний фонд Shakhtar Social, як Реал та МЮ

Заснована компанія – некомерційна організація, створена для реалізації соціальних проектів. Основна мета фонду – розвиток футбольної культури в Україні.

Слідуючи кращим практикам фондів європейських футбольних команд, Shakhtar Social буде здійснювати діяльність в наступних напрямках:

  • розвиток масового дитячого футболу;
  • навчання тренерів-волонтерів;
  • підтримка гендерної рівності;
  • реалізація футбольних проектів для людей з інвалідністю;
  • благодійність.

Завдання фонду – популяризація футболу і здорового способу життя, формування правильних цінностей, створення рівних можливостей для кожного, хто любить футбол і бажає їм займатися.

– Футбол не обмежується 90 хвилинами й боковими лініями поля. Це феномен, соціальний інструмент, здатний змінювати життя мільйонів людей. Ми розуміємо, що наш бренд та популярність гравців мають працювати на користь суспільства, тому Шахтар – соціально відповідальний футбольний клуб. Проектів стає дедалі більше, вони потребують окремої уваги й керування, і за прикладом європейських Football Foundations нами було ухвалено рішення про заснування клубного фонду. За його допомогою ми розвиватимемо дитячий масовий футбол, окрему увагу приділимо створенню можливостей для дітей з інвалідністю, – відзначив генеральний директор Сергій Палкін.

Футбольні фонди поширені серед топ-клубів Європи. Найбільш відомими є Barça Foundation, MU Foundation, Chelsea Foundation, Real Madrid Foundation.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ