Місто і регіон

Шахраям неділя – не вихідний!

Зловмисники продовжують грати на батьківських почуттях громадян, видумуючи історії про родичів, які потрапили у скрутні життєві ситуації.

Шахраям неділя – не вихідний!

Про гарні здобутки покидьків у неділю, 9 липня, повідомляє, аби Вас застерегти, сектор комунікації ГУНП в Чернігівській області.

До Чернігівського відділу поліції 9 липня звернулася місцева 84-річна бабуся, яку ошукали невідомі особи. Вони подзвонили та налякали стареньку, що, мовляв, її син спричинив страшну дорожньо-транспортну пригоду. Для того, щоб нібито задобрити «потрібних людей», мати мала заплатити чималі гроші.

Налякана жінка зібрала до купи усі заощадження, які збирала упродовж життя, та з болем у серці віддала шахраєві нібито за порятунок сина 120 тисяч гривень. Заради легкої наживи він навіть не побоявся заїхати до неї додому.

Оговтавшись від стресу, жінка наважилася зв’язатися з сином. Саме тоді вона й зрозуміла, що її гроші потрапили до рук професійних шахраїв, адже ніякого ДТП за участі сина не було.

В таких випадках поліція радить не гарячкувати, а зв’язатися з тим, хто нібито потребує допомоги. Зверніть увагу на те, що шахраї усіляко намагатимуться задурити вам голову. Вони тиснутимуть психологічно і відмовлятимуть вас від дзвінка родичу, який за їх словами втрапив у халепу.

Трошки менший куш шахраї зірвали у Менському районі. Там до поліції звернулася 66-річна селянка, яка потрапила на інший вже класичний спосіб дистанційного видурювання грошей.

На мобільний телефон до потерпілої надійшло SMS, що її банківську картку заблоковано. Для так званого розблокування жінці потрібно було зателефонувати за вказаним номером та повідомити реквізити банківської картки. Отримавши секретні дані, шахраї без вагань зняли з рахунку усі 24 тисячі гривень.

Поліція нагадує, що такі операції з картками потрібно виконувати виключно у відділенні банку. Запам’ятайте, що вся інформація про банківський рахунок є конфіденційною й не підлягає розголошенню будь-яким стороннім особам.

Втім, шахраї «працювали» не лише вчора. Вони забагатіли ще на майже 30 тисяч гривень у суботу. Представившись представником банку, на Бахмаччині шахраї обдурили ще одну літню жінку на майже 30 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close